Taşıma Yemek Hizmeti

Neden Tercih Edilir

İşletmenizin yemek üretimine uygun olmaması, yemek maliyetlerinizin çok yüksek olması ve kaliteli yemek üretiminin yapılamaması durumunda taşıma yemek hizmetini tercih edebilirsiniz. Taşıma yemek hizmeti, kaliteli ve güvenilir yemekleri sunmanın yanı sıra maliyet olarak kendi üretiminize göre çok daha uygun olacaktır. Ayrıca son yasal düzenlemelere göre yemek üretiminin yapılacağı yerin belirli gıda tüzük ve standartlarına da uygun olması gerekmektedir.

Talebinize göre hazırlanmış yiyecek alternatifleri veya sandviç gibi hafif yiyeceklerden oluşan ikramlarımız hijyenik ambalajlar içerisinde size ulaştırılmaktadır.

Taşıma Yemek Hizmeti Neden Tercih Edilir

Servis Şekli

Taşıma Yemek Hizmeti Neden Tercih Edilir

Taşıma yemek hizmeti, mutfağımızda üretilen yemeklerin sizin belirlemiş olduğunuz yemek saatinde servise uygun hale getirilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Yemekleriniz thermo-box adı verilen ve yemeklerin sıcaklığını muhafaza ederek lezzet kaybını önleyen taşıma yemek kaplarında getirilir. Fakat thermo-box ile getirilmiş dahi olsa yemeklerin tekrar ısıtılması gerekmektedir. 25 kişinin üzerindeki firmalar için benmari adı verilen ısıtma yemek kapları temin edilir. Benmari ile yemekleriniz buhar ile sağlıklı bir şekilde ısıtılabilir.

Samsun Yemek Firmasından catering hizmeti almak için yandaki butona tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.